Dell | MS700 | Bluetooth Travel Mouse | Wireless | Wireless | Black
- Код товара: 385153
- EAN: 5397184755860
- MPN: 570-ABQN
54.07€
Без налога: 44.69€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Тип | Bluetooth Travel Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MS700 |
| Тип соединения | Wireless |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 255 мм |
| Gross height master carton | 289 мм |
| Net weight master carton | 8.35 кг |
| Tare weight master carton | 0.332 кг |
| Palette Qty | 4114 шт. |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Number of buttons | 2 NULL |
| Sensors | Optical |
| DPI | 4000 |
| Число поддерживаемых батарей | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Тип батареек | AAA |
| Совместимые операционные системы | Google Chrome OS, Windows 8.1 (32/64 bits), Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016, Red Hat Enterprise Linux 8.2, Android 11, Windows 11, Apple iOS 15.4 or later, Ubuntu 22.04 (64-bit) |