Huawei | Smart PV Optimizer | SUN2000-450W-P2
- Код товара: 385488
- EAN: 2000001262238
- MPN: SUN2000-450W-P2
47.08€
Без налога: 38.91€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 300 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SUN2000-450W-P2 |
| Producer product family | Smart PV Optimizer |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1429 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.52 кг |
| Net weight | 0.5 кг |
| Max. Efficiency | 99.5 % |