Eaton | Ellipse PRO 1600 IEC | ELP1600IEC | 1600 VA | 1000 W
- Код товара: 385825
- EAN: 743172438256
- MPN: ELP1600IEC
436.35€
Без налога: 360.62€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 1600 ВА |
| Producer product name | ELP1600IEC |
| Producer product family | Ellipse PRO 1600 IEC |
| Вместимость | 1000 Вт |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 333.00 мм |
| Gross width (mm) | 490.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| TI weight (kg) | 9.00 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 73 шт. |
| Gross weight | 12.70 кг |
| Net weight | 11.50 кг |
| Функции | Provide backup power - Prevents data loss. Protects your sensitive and valuable equipment. Perfect support for solar panel installations and other sensitive equipment that requires pure sinewave input. Compact and reliable - ideal for home and small office use |
| Топология ИБП | Line-Interactive |