Caso | Vacu ZIP-Bags Set | 01243 | Transparent
- Код товара: 386763
- EAN: 4038437012439
- MPN: 01243
20.99€
Без налога: 17.35€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Transparent |
| Producer product name | 01243 |
| Producer product family | Vacu ZIP-Bags Set |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 270 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.067 кг |
| Volume (m3) | 0.003024 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| PET | 4.00 гр. |
| Gross depth master carton | 400 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 7.596 кг |
| Tare weight master carton | 0.629 кг |
| Inner carton packing Qty | 4 шт. |
| Ferrous metals | 25.00 гр. |
| Palette Qty | 571 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.567 кг |
| Net weight | 0.5 кг |
| Другие особенности | Contents: 10 ZIP bags 20x23 cm, 6 ZIP bags 26x23 cm, 4 ZIP bags 26x35 cm; Particularly strong and tear-resistant - even with pointed objects, such as bones or bones; Stable rib structure for 100% tightness; Protection against freezer burn; Longer shelf life of food: Up to 8x longer fresh Microwaveable (up to 12 min at 650 watts); Dishwasher safe and reusable |
| Тип | Vacuum Bags |
| Аксессуары в комплекте | 20 bags |