Caso | Multi Chopper | Chop & Go | Black | 200 W
- Код товара: 386767
- EAN: 4038437017472
- MPN: 01747
68.58€
Без налога: 56.68€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 200 Вт |
| Producer product name | Chop & Go |
| Producer product family | Multi Chopper |
| Gross depth (mm) | 185 мм |
| Gross height (mm) | 345 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 792 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.792 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.012765 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Palette Qty | 135 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.422 кг |
| Net weight | 1.63 кг |
| Другие особенности | Knife unit with 4 stainless steel blades for chopping and pureeing vegetables, fruit, meat, fish, nuts, etc; Emulsifying disc for whipping and blending whipped cream, dips, dressings and much more |
| Объем измельчителя (полезный) | 1 л |
| Материал | Stainless Steel, Glass |
| Легкая чистка | Yes |
| Импульсная функция | No |
| Измельчение льда | No |
| Материал миски | Glass |
| Число скоростей | 2 |