Impact Drill, SDS+ | BEHS03K-QS | 1250 W
- Код товара: 387333
- EAN: 5035048730515
- MPN: BEHS03K-QS
118.14€
Без налога: 97.64€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 415.00 мм |
| Gross height (mm) | 333.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 46.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.49 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Plastic (No PET) | 90 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.2 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 4.90 кг |
| Net weight | 4.41 кг |
| Speed settings | 3 |
| Мощность | 1250 Вт |
| Producer product name | BEHS03K-QS |
| Producer product family | Impact Drill, SDS+ |