Barbecook | Copper and steel brush FSC, 31 cm | BC-ACC-7074
- Код товара: 606183
- EAN: 5400269240622
- MPN: BC-ACC-7074
8.70€
Без налога: 7.19€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Producer product family | Copper and steel brush FSC, 31 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7074 |