Epson Expansion board-P1 (OCR unit) | C12C936801
- Код товара: 388014
- EAN: 8715946709703
- MPN: C12C936801
126.61€
Без налога: 104.64€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Volume (m3) | 0.000064 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 15385 шт. |
| Gross weight | 0.065 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Producer product name | C12C936801 |
| Producer product family | Expansion board-P1 (OCR unit) |