Huawei | High Current Inverter | SUN2000-330KTL-H1
- Код товара: 389279
- EAN: 2000001280133
- MPN: SUN2000-330KTL-H1
9 364.19€
Без налога: 7 739.00€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 775.00 мм |
| Gross height (mm) | 495.00 мм |
| Gross width (mm) | 1170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12000 гр. |
| Plastic (No PET) | 4000 гр. |
| Tare weight (kg) | 16 кг |
| Volume (m3) | 0.45 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 118 кг |
| Net weight | 102 кг |
| Max. Efficiency | 99.03 % |
| Euro Efficiency | 98.8 % |
| Max. PV input voltage | 1500 В |
| No. of MPPT | 6 |
| Producer product name | SUN2000-330KTL-H1 |
| Producer product family | High Current Inverter |