Digitus | Multifunction USB Network Server | DN-13020 | Black
- Код товара: 390807
- EAN: 4016032292913
- MPN: DN-13020
60.88€
Без налога: 50.31€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | DN-13020 |
| Producer product family | Multifunction USB Network Server |
| Gross depth (mm) | 71.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 147.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 41 гр. |
| PET | 20.00 гр. |
| Palette Qty | 788 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.65 кг |
| Другие особенности | The all-in-one Solution: Integrated Print Server, NAS and Network USB Hub. LAN port achieves transfer rates of up to 100 Mbps. NAS storage media can be used as network storage |
| Тип USB коннектора | 1x USB 2.0 |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 1 |