Digitus | HDMI High Speed connection cable | AK-330107-100-S | HDMI to HDMI
- Код товара: 390808
- EAN: 4016032307051
- MPN: AK-330107-100-S
11.59€
Без налога: 9.58€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Producer product name | AK-330107-100-S |
| Producer product family | HDMI High Speed connection cable |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 534 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Другие особенности | This HD and 3D suitable cable used for connection of audio/video devices, such as Blu-ray player, game pads or consoles, etc., for example, with a TV, monitor or computer. Also capable for use of any IP-based application |
| Длина кабеля | 10 м |