Goobay | Lightning to USB-A Textile Cable with Metal Plugs | 49268 | USB-A to Lightning
- Код товара: 391050
- EAN: 4040849492686
- MPN: 49268
10.41€
Без налога: 8.60€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-A to Lightning |
| Producer product name | 49268 |
| Producer product family | Lightning to USB-A Textile Cable with Metal Plugs |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Palette Qty | 28800 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Другие особенности | The Lightning to USB-A data cable has a high-speed data transfer rate of up to 480 Mbit/s |
| Совместимые продукты | Apple iPhone: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12 iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (2nd generation), iPhone XS, XS Max iPhone, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus; Apple iPad: 12.9'' iPad Pro (4th generation), 12.9'' iPad Pro (3rd generation), 12.9'' iPad Pro (2nd generation), 12.9'' iPad Pro (1st generation), 11'' iPad Pro (2nd generation), 11'' iPad Pro (1st generation), 10.5'' iPad Pro, iPad Air (4th generation), iPad Air (3rd generation), iPad (8th generation), iPad (7th generation), iPad mini (5th generation); Apple AirPod: or Apple AirPods, AirPods Pro, AirPods with wireless charging case (Gen. 2) |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Space Grey/Silver |