Digitus | 3-port USB Hub and Gigabit LAN adapter | DA-70250-1 | USB Hub
- Код товара: 391062
- EAN: 4016032423836
- MPN: DA-70250-1
22.02€
Без налога: 18.20€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | DA-70250-1 |
| Producer product family | 3-port USB Hub and Gigabit LAN adapter |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 27.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1016 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Другие особенности | With the DIGITUS USB 3.0 Hub and Gigabit LAN Adapter you can connect 3 additional USB 3.0 high speed devices to your Ultrabook, notebook, subnotebook, Macbook, Macbook Air etc. Printers, hard drives, flash memory, card reader, speakers and many more devices can be easily connected via the USB interface |
| Connections | 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port, 3x USB 3.0 type A(F), 1x USB type A male cable |