Thrustmaster | Joystick T-Flight Full Kit Xbox Series X/S | Black | Joystick
- Код товара: 391255
- EAN: 3362934403089
- MPN: 4460211
196.61€
Без налога: 162.49€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Тип устройства | Joystick |
| Producer product family | Joystick T-Flight Full Kit Xbox Series X/S |
| Gross depth (mm) | 264.00 мм |
| Gross height (mm) | 265.00 мм |
| Gross width (mm) | 242.00 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.32 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 102 шт. |
| Gross weight | 2.34 кг |
| Net weight | 2.02 кг |
| Другие особенности | Ergonomically designed: lets you place your entire foot on each pedal, thanks to the handy removable heel-rests. The removable heel-rests allow for alternative ergonomic configurations: place your entire foot on the pedal, or just your forefoot on half of the pedal. Differential braking: 2 large brake pedals (25 cm) |
| Беспроводное подключение | No |
| Connectivity | Wired |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 10 |
| Количество кнопок | 14 |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC, Xbox Series X/S and Xbox One |