Thrustmaster | Steering Wheel | T128-P | Black | Game racing wheel
- Код товара: 391257
- EAN: 3362934111564
- MPN: 4160781
187.20€
Без налога: 154.71€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T128-P |
| Producer product family | Steering Wheel |
| Цвет товара | Black |
| Тип устройства | Game racing wheel |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 315.00 мм |
| Gross width (mm) | 315.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.42 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 шт. |
| Gross weight | 4.14 кг |
| Net weight | 3.72 кг |
| Другие особенности | 270° to 900° rotation: automatically adjusts according to the vehicle being used in the game. Hybrid mechanism: next-generation belt-pulley and gears system, with optical reading of the wheel’s position for smooth, seamless power. 2 magnetic paddle shifters combining incredibly precise position measurement (thanks to H.E.A.R.T technology) with super-clear, spring-style activation feel |
| Беспроводное подключение | No |
| Connectivity | Wired |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 10, 11 |
| Количество кнопок | 13 |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC, PS4 and PS5 |
| Интерфейс устройства | USB-C |