CyberPower | Backup UPS Systems | UT850EG | 850 VA | 425 W
- Код товара: 391302
- EAN: 4712856273304
- MPN: UT850EG
74.02€
Без налога: 61.17€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Producer product name | UT850EG |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Вместимость | 425 Вт |
| Емкость | 850 ВА |
| Gross depth (mm) | 315.00 мм |
| Gross height (mm) | 235.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 212 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 2 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 4.50 кг |
| Net weight | 4.00 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Generator Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); High-speed Ethernet Data Transmission; Surge and Spike Protection; PowerPanel Management Software; Energy Saving Technology; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; USB Connectivity Port; Configurable Alarm; EMI and RFI Filtration; LED Status Indicator; Overload Protection |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Размеры (ШхГхВ) | 84 x 280 x 174 мм |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 5.5 (200W) мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 30 (60 W) мин |
| Время подзарядки батареи | 6 (Typical) ч |