Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Epson
- Код товара: 391333
- EAN: 8715946705705
- MPN: C11CJ43401
7 030.02€
Без налога: 5 809.93€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 764.00 мм |
| Gross height (mm) | 1218.00 мм |
| Gross width (mm) | 724.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3800 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.3 кг |
| Volume (m3) | 0.67 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 шт. |
| Gross weight | 128.6 кг |
| Net weight | 124.30 кг |