Deepcool | Thermal paste 1.5g | DM9 | Gray | N/A
- Код товара: 391560
- EAN: 6933412700265
- MPN: R-DM9-GY015C-G
5.25€
Без налога: 4.34€
| Производитель | Deepcool |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Gray |
| Producer product family | Thermal paste 1.5g |
| Фирменное наименование процессора | N/A |
| Producer product name | DM9 |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 310 мм |
| Gross width master carton | 225 мм |
| Gross height master carton | 100 мм |
| Net weight master carton | 1.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.07 кг |
| PET | 14.00 гр. |
| Palette Qty | 7908 шт. |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | DeepCool DM9 professional-grade thermal paste is designed to meet rigorous standards used in industrial applications. With extremely efficient heat dissipation and low thermal resistance, the DM9 thermal paste is the best choice in any situation |
| Диапазон рабочих температур | -550 °C to +250 °C |
| Удельная масса | 3.5 g/cm³ |