Deepcool | DM9 thermal paste 4g
- Код товара: 391574
- EAN: 6933412700272
- MPN: R-DM9-GY040C-G
9.18€
Без налога: 7.59€
| Производитель | Deepcool |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DM9 thermal paste 4g |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 437 мм |
| Gross width master carton | 415 мм |
| Gross height master carton | 290 мм |
| Net weight master carton | 3.7 кг |
| Tare weight master carton | 0.526 кг |
| Palette Qty | 2400 шт. |
| Gross weight | 0.012 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Grease Color Gray |
| Диапазон рабочих температур | -50/250 °C |
| Удельная масса | 3.5 g/cm³ |