Dell | Webcam | WB3023
- Код товара: 393292
- EAN: 5397184775127
- MPN: 722-BBBV
50.52€
Без налога: 41.75€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | WB3023 |
| Producer product family | Webcam |
| Gross depth (mm) | 145.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 71.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 50.00 гр. |
| Palette Qty | 1158 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Тип | Collaboration camera |
| Другие особенности | Rotation: Tilt and Swivel. Tripod mount hole integrated. Built-in noise reduction microphone: filters background noise and enables clear communication. Sliding shutter protects your privacy |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Максимальное разрешение видео | 2560 x 1440 пикселей |
| Цвет товара | Black |
| Тип крепления | Integrated mounting clip |
| Функция приближения | 2X digital zoom |
| Встроенный микрофон | Yes |