Epson 108 EcoTank | Ink Bottle | Light Magenta
- Код товара: 393933
- EAN: 8715946712383
- MPN: C13T09C64A
9.55€
Без налога: 7.89€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Light Magenta |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 108 EcoTank |
| Gross depth (mm) | 177.00 мм |
| Gross height (mm) | 57.00 мм |
| Gross width (mm) | 57.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3005 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Совместимые продукты | EcoTank L8050; Epson L18050 |
| Емкость | 70 мл |