Elite Screens | Portable Tripod Screen | T100UWH | Diagonal 100 " | 16:9 | Black
- Код товара: 394455
- EAN: 8768180031574
- MPN: T100UWH
214.59€
Без налога: 177.35€
| Производитель | Elite Screens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет корпуса | Black |
| Producer product name | T100UWH |
| Producer product family | Portable Tripod Screen |
| Диагональ | 100 дюйм |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 2470.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.80 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 9.40 кг |
| Net weight | 7.60 кг |
| Тип | Portable Screens |
| Материал | Aluminum alloy |