Genesis | Mouse Pad | Fabric, Rubber | Carbon 500 MAXI FLASH G2 Edition | Multicolor
- Код товара: 395396
- EAN: 5901969439151
- MPN: NPG-2044
17.90€
Без налога: 14.79€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Carbon 500 MAXI FLASH G2 Edition |
| Цвет | Multicolor |
| Материал | Fabric, Rubber |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 63.00 мм |
| Gross height (mm) | 303.00 мм |
| Gross width (mm) | 62.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 320.00 мм |
| Gross height master carton | 705.00 мм |
| Gross width master carton | 320.00 мм |
| Net weight master carton | 7.24 кг |
| Plastic (No PET) | 35.00 гр. |
| Tare weight master carton | 3.70 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1460 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| RGB светодиоды | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 450 x 900 x 2.5 мм |