BLACK & DECKER Trimmer, 900 W, 350 mm | GL9035
- Код товара: 395531
- EAN: 5035048435038
- MPN: GL9035-QS
75.36€
Без налога: 62.28€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | GL9035 |
| Producer product family | Trimmer, 900 W, 350 mm |
| Gross depth (mm) | 1140.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 55.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.41 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 360 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.10 кг |
| Net weight | 3.69 кг |
| Тип | Electric |