BLACK & DECKER | 8V Cordless Rotary Tool With Kit Box | BCRT8IK-XJ
- Код товара: 396686
- EAN: 5035048741436
- MPN: BCRT8IK-XJ
45.01€
Без налога: 37.20€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 272.00 мм |
| Gross height (mm) | 204.00 мм |
| Gross width (mm) | 66.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 236.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.28 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 80 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.30 кг |
| Net weight | 1.02 кг |
| Producer product name | BCRT8IK-XJ |
| Producer product family | 8V Cordless Rotary Tool With Kit Box |