Epson 58xx/53xx Series Maintenance Box | C12C938211
- Код товара: 396752
- EAN: 8715946712871
- MPN: C12C938211
24.35€
Без налога: 20.12€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | 58xx/53xx Series Maintenance Box |
| Producer product name | C12C938211 |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 43.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 14.00 гр. |
| Palette Qty | 691 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Совместимые продукты | WF-C5890DWF (WF-C5890DWF); WF-C5390DW |