Epson | EB-L260F | Full HD (1920x1080) | 4600 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- Код товара: 399168
- EAN: 8715946715452
- MPN: V11HA69080
1 829.07€
Без налога: 1 511.63€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 4600 лм |
| Цвет товара | White |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product name | EB-L260F |
| Gross depth (mm) | 299.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 325.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.022 кг |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 5.00 кг |
| Net weight | 4.20 кг |
| Контрастность | 2500000 |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16: 9 |