SUNGROW | ESS SBR Base+Switchgear V114 | AST03129
- Код товара: 399338
- EAN: 2000001278628
- MPN: AST03129
422.05€
Без налога: 348.80€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | AST03129 |
| Producer product family | ESS SBR Base+Switchgear V114 |
| Gross depth (mm) | 740 мм |
| Gross height (mm) | 260 мм |
| Gross width (mm) | 560 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.20 кг |
| Volume (m3) | 0.107744 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Gross weight | 20.20 кг |
| Net weight | 15.00 кг |