Deepcool | Compact CPU Cooler | Theta 31 PWM | Intel
- Код товара: 399695
- EAN: 6933412705161
- MPN: DP-ICAS-T31P-17
9.83€
Без налога: 8.12€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Фирменное наименование процессора | Intel |
| Producer product name | Theta 31 PWM |
| Producer product family | Compact CPU Cooler |
| Gross depth (mm) | 97.50 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 97.50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 470 мм |
| Gross width master carton | 335 мм |
| Gross height master carton | 425 мм |
| Net weight master carton | 13.24 кг |
| Tare weight master carton | 1.138 кг |
| Palette Qty | 1515 шт. |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Тип оси куллера | Hydro Bearing |