Xiaomi Smart Plug 2 EU | Xiaomi | Smart Plug 2 EU
- Код товара: 399940
- EAN: 6941812706626
- MPN: BHR6868EU
13.85€
Без налога: 11.45€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smart Plug 2 EU |
| Gross depth (mm) | 76 мм |
| Gross height (mm) | 84 мм |
| Gross width (mm) | 53 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.028 кг |
| Volume (m3) | 0.000338352 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 350 мм |
| Gross width master carton | 295 мм |
| Gross height master carton | 190 мм |
| Net weight master carton | 5.472 кг |
| Tare weight master carton | 0.196 кг |
| Palette Qty | 2067 шт. |
| Gross weight | 0.161 кг |
| Net weight | 0.133 кг |
| Operating temperature | 0 - 35 °C |
| Wireless connectivity | WiFi wireless connectivity IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz, Bluetooth 5.0 |
| Мощность | 3680 Вт |