Laminator Jupiter A3 | White/Grey
- Код товара: 401617
- EAN: 043859763498
- MPN: 5748401
335.34€
Без налога: 277.14€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White/Grey |
| Producer product name | Laminator Jupiter A3 |
| Gross depth (mm) | 134.00 мм |
| Gross height (mm) | 208.00 мм |
| Gross width (mm) | 530.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 117 шт. |
| Gross weight | 7.40 кг |
| Net weight | 6.50 кг |
| Другие особенности | Ready to laminate in just 60 seconds with InstaHeat Technology Laminates an A4 pouch in as little as 17 seconds (1400mm/min max. speed). 6-rollers for high quality, fast laminating - accepts all pouches up to A3 & 250 microns (2x250). Auto-Shut Off after 30 mins inactivity |