FSP | SFX PSU | DAGGER PRO 850 | 850 W | 80 Plus Gold
- Код товара: 401802
- EAN: 4713224527968
- MPN: DAGGER PRO 850 ATX 3
143.36€
Без налога: 118.48€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 850 Вт |
| Сертификация | 80 Plus Gold |
| Producer product name | DAGGER PRO 850 |
| Producer product family | SFX PSU |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 63.50 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 144.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 36.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 621 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 565 мм |
| Gross width master carton | 365 мм |
| Gross height master carton | 215 мм |
| Net weight master carton | 11.892 кг |
| Tare weight master carton | 0.754 кг |
| Gross weight | 1.61 кг |
| Net weight | 1.43 кг |
| Другие особенности | Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan; Protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP; |