Eaton | UPS | 5E Gen2 2200UI IEC | 2200 VA | 1200 W
- Код товара: 402351
- EAN: 3553340704376
- MPN: 5E2200UI
295.76€
Без налога: 244.43€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PH |
| Producer product name | 5E Gen2 2200UI IEC |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 1200 Вт |
| Емкость | 2200 ВА |
| Gross depth (mm) | 347.00 мм |
| Gross height (mm) | 138.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| TI weight (kg) | 5.80 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 97 шт. |
| Gross weight | 10.34 кг |
| Net weight | 9.80 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |