Fractal Design | PC Case | Terra | Graphite | Mini ITX
- Код товара: 402729
- EAN: 7340172703983
- MPN: FD-C-TER1N-01
195.10€
Без налога: 161.24€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Формат | Mini ITX |
| Цвет товара | Graphite |
| Producer product name | Terra |
| Producer product family | PC Case |
| Gross depth (mm) | 343.00 мм |
| Gross height (mm) | 218.00 мм |
| Gross width (mm) | 153.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 720.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 76 шт. |
| Gross depth master carton | 394 мм |
| Gross width master carton | 215 мм |
| Gross height master carton | 292 мм |
| Gross weight | 4.00 кг |
| Net weight | 3.10 кг |