Parathom Classic LED | E14 | 4.9 W | Warm White
- Код товара: 402772
- EAN: 4058075430914
- MPN: 4058075430914
4.01€
Без налога: 3.31€
| Производитель | Osram |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Parathom Classic LED |
| Тип цоколя лампы | E14 |
| Цвет света | Warm White |
| Мощность | 4.9 Вт |
| Gross depth (mm) | 111.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 129.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Gross depth master carton | 360 мм |
| Gross width master carton | 150 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 1.03 кг |
| Tare weight master carton | 0.078 кг |
| Palette Qty | 1006 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Предназначение | Domestic applications; General illumination; Chandeliers; Outdoor use in suitable outdoor luminaires only |
| Технические особенности | Professional LED lamps for line voltage; Good color rendering (Ra ≥ 80) and color stability throughout the life of the lamp; Lifetime: up to 25000 h.; Dimmable |
| Напряжение питания | 220…240 V В |
| Контроль температуры | 2700 К |
| Life time | 25000 ч |
| Класс энергоэффективности | F |
| Эквивалентная мощность лампы | 40 Вт |
| Возможность затемнения | Yes |
| Energy consumption | 5.00 kWh/1000h |
| Содержимое коробки | 1pcs bulb |
| Световой поток | 470 лм |