EZVIZ CS-CMT-Solar Panel-E, Solar Charging Panel for EB8 Camera | EZVIZ
- Код товара: 402966
- EAN: 6941545616964
- MPN: CSCMTSOLARPANELE
22.66€
Без налога: 18.73€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 205.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 207.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 176 шт. |
| Gross weight | 0.85 кг |
| Net weight | 0.60 кг |