Dell | Secure Link USB Receiver - WR3
- Код товара: 403009
- EAN: 5397184822593
- MPN: 570-BBCX
8.26€
Без налога: 6.83€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Secure Link USB Receiver - WR3 |
| Gross depth (mm) | 4.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 96.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 73846 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.00 кг |
| Тип | Wireless |
| Вес | 1.83 гр. |
| Особые свойства | Device Type Wireless mouse / keyboard receiver. Interface Type USB, RF 2.4 GHz |
| Совместимость | Dell Premier Collaboration Keyboard and Mouse – KM900; Dell Premier Collaboration Keyboard – KB900; Dell Premier Rechargeable Mouse – MS900 |