Dell | Premier Rechargeable Wireless Mouse | MS900 | Wireless | Graphite
- Код товара: 403013
- EAN: 5397184790441
- MPN: 570-BBCB
83.77€
Без налога: 69.23€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MS900 |
| Producer product family | Premier Rechargeable Wireless Mouse |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Graphite |
| Gross depth (mm) | 114.00 мм |
| Gross height (mm) | 41.00 мм |
| Gross width (mm) | 69.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Palette Qty | 5358 шт. |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 5 кг |
| Tare weight master carton | 0.777 кг |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Другие особенности | Vertical and horizontal scrolling, rechargeable battery, thumb rest, fast scrolling, track-on-glass sensor |
| DPI | Adjustable from 800 to 8000 in increments of 200 |
| Тип кабеля | USB-C |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Yes |