Lenovo | Slim AC Adapter | GX20Z46271 | 135 W | AC Adapter
- Код товара: 403173
- EAN: 195042150490
- MPN: GX20Z46271
49.85€
Без налога: 41.20€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | AC Adapter |
| Producer product name | GX20Z46271 |
| Producer product family | Slim AC Adapter |
| Выходная мощность | 135 Вт |
| Gross depth (mm) | 230 мм |
| Gross height (mm) | 70 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4.50 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.75 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.123 кг |
| Volume (m3) | 0.002415 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 741 шт. |
| Gross depth master carton | 500 мм |
| Gross width master carton | 315 мм |
| Gross height master carton | 175 мм |
| Net weight master carton | 8.52 кг |
| Tare weight master carton | 0.469 кг |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Net weight | 0.387 кг |
| Другие особенности | Ripple voltage shall be less than 350mV (peak to peak) at 25 deg C |
| Входное напряжение | 100-240 В |