Deepcool | CPU Air Cooler | AN600 | Intel, AMD
- Код товара: 403407
- EAN: 6933412728146
- MPN: R-AN600-BKNNMN-G
44.59€
Без налога: 36.85€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AN600 |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 126 шт. |
| Gross depth master carton | 455 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 460 мм |
| Net weight master carton | 12.84 кг |
| Tare weight master carton | 1.174 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 1.66 кг |
| Net weight | 1.36 кг |
| Воздушный поток | 61.56 м³/ч |
| Поддерживаемые сокеты процессоров | Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155; AMD AM5/AM4 |