Lenovo | Digital Pen 2 | GX81J19850 | Grey
- Код товара: 403502
- EAN: 195892053262
- MPN: GX81J19850
18.46€
Без налога: 15.26€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | GX81J19850 |
| Producer product family | Digital Pen 2 |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.67 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.043 кг |
| Volume (m3) | 0.000014 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3600 шт. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.062 кг |
| Net weight | 0.019 кг |
| Другие особенности | Up to 4096 levels of pressure sensitivity; Diameter 9.5mm; Approximately 10 minute shifting time to sleep; AAAA battery |
| Количество кнопок | 2 |
| Совместимые операционные системы | Windows 10 and above |