Epson | EB-775F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- Код товара: 403712
- EAN: 8715946715711
- MPN: V11HA83180
2 138.76€
Без налога: 1 767.57€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 мм |
| Gross height (mm) | 405.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 62 шт. |
| Gross weight | 5.00 кг |
| Net weight | 4.10 кг |
| Время работы | 20000 ч |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 4100 лм |
| Producer product name | EB-775F |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Количество HDMI портов | 3 |