Dell | AC Power Adapter Kit 130W 7.4mm
- Код товара: 404920
- EAN: 2000100000083
- MPN: 450-BBZG
38.42€
Без налога: 31.75€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Producer product name | AC Power Adapter Kit 130W 7.4mm |
| Gross depth (mm) | 88.00 мм |
| Gross height (mm) | 195.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1439 шт. |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.39 кг |
| Цвет товара | Black |