Xiaomi | Electric Shaver S301 Replacement Head
- Код товара: 405843
- EAN: 6941812736548
- MPN: BHR7448GL
16.70€
Без налога: 13.80€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product name | Electric Shaver S301 Replacement Head |
| Gross depth (mm) | 82.00 мм |
| Gross height (mm) | 104.00 мм |
| Gross weight | 0.045 кг |
| Gross width (mm) | 15.00 мм |
| Net weight | 0.023 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.022 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13508 шт. |
| Gross depth master carton | 490 мм |
| Gross width master carton | 380 мм |
| Gross height master carton | 135 мм |
| Net weight master carton | 3 кг |
| Tare weight master carton | 0.251 кг |