CyberPower | Backup UPS Systems | BR1000ELCD | 1000 VA | 600 W
- Код товара: 407914
- EAN: 4712856271157
- MPN: BR1000ELCD
151.33€
Без налога: 125.07€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | BR1000ELCD |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Вместимость | 600 Вт |
| Емкость | 1000 ВА |
| Gross depth (mm) | 325.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 158.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.45 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 144 шт. |
| TI weight (kg) | 2 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 6.95 кг |
| Net weight | 6.50 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Simulated Sine Wave Output; USB Charging Port(s); Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; PowerPanel Management Software; Energy Saving Technology; Automatic Voltage Regulation (AVR); Surge and Spike Protection; LCD Status Display; Wall Mount Installation |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Desktop |
| Размеры (ШхГхВ) | 166 x 288 x 118 мм |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 1 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 6 мин |
| Время подзарядки батареи | 8 (Typical) ч |