CyberPower | Power Distribution Units | PDU41005
- Код товара: 407926
- EAN: 4712856276695
- MPN: PDU41005
404.55€
Без налога: 334.34€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | PDU41005 |
| Producer product family | Power Distribution Units |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 510.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 600.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 167 шт. |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Gross weight | 6.00 кг |
| Net weight | 3.90 кг |
| Другие особенности | Real-time Local/Remote Monitoring and Switching; Work under High Temperature; ±1% Measurement Accuracy; Digital Real-time Load Display; Hot-swappable LCD Design; LED Status Indicator; Support ENVIROSENSOR; PowerPanel Management Software; Cord Retention Tray; Controllable Receptacles with Power Sequencing; Ultra Low Power Consumption; Industrial-grade Metal Housing; User Configurable Color LCD; Rotatable LCD for Proper Display Orientation; Firmware Upgrade via USB; User-upgradeable Firmware; Adjustable Mounting Brackets; IEC Receptacle Locking |
| Размеры (ШхГхВ) | 433 x 112 x 44 мм |