CyberPower | Smart App UPS Systems | PR1000ELCD | 1000 VA | 900 W
- Код товара: 407931
- EAN: 4712364143809
- MPN: PR1000ELCD
478.06€
Без налога: 395.09€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Емкость | 1000 ВА |
| Producer product name | PR1000ELCD |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 900 Вт |
| Gross depth (mm) | 579.00 мм |
| Gross height (mm) | 360.00 мм |
| Gross width (mm) | 316.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 450.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.35 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 шт. |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Gross weight | 21.25 кг |
| Net weight | 18.90 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Active PFC Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); Critical/Non-critical Load Outlets; Surge and Spike Protection; LCD Status Display; USB Connectivity Port; PowerPanel Management Software; Tower Form Factor; Energy Saving Technology; Pure Sine Wave Output; Overload Protection; Hot-swappable Batteries; EMI and RFI Filtration; Detachable LCD Panel; Emergency Power Off (EPO) Port; SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional) |
| Размеры (ШхГхВ) | 170 x 432 x 221 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Время подзарядки батареи | 8 (Typical); 3 (Quick) ч |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 4 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 16 мин |