CyberPower | RMCARD205 Smart Management Solutions
- Код товара: 407937
- EAN: 4712364141089
- MPN: RMCARD205
149.22€
Без налога: 123.32€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | RMCARD205 Smart Management Solutions |
| Gross depth (mm) | 164.00 мм |
| Gross height (mm) | 58.00 мм |
| Gross width (mm) | 168.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 62.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.21 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1081 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | Connectivity Port: RJ45 , RJ45 (for Environmental Sensor) |
| Функции | Plug-and-play Installation; Command Line Interface Supported; Automatic Event Notifications; User-upgradeable Firmware; Secure Authentication; User-friendly Web Interface; Remotely Schedule Shutdown/ Start-up/ Reboot of the UPS; Multi-language Supported; Syslog Supported; Compatible with ENVIROSENSOR |