CyberPower | Backup UPS Systems | VALUE2200EILCD | 2200 VA | 1320 W
- Код товара: 407943
- EAN: 4712364149382
- MPN: VALUE2200EILCD
250.09€
Без налога: 206.69€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Емкость | 2200 ВА |
| Producer product name | VALUE2200EILCD |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Вместимость | 1320 Вт |
| Gross depth (mm) | 289.00 мм |
| Gross height (mm) | 218.00 мм |
| Gross width (mm) | 443.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.18 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 62 шт. |
| TI weight (kg) | 3.5 кг |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 595 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 246 мм |
| Net weight master carton | 20.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.896 кг |
| Gross weight | 15.68 кг |
| Net weight | 14.50 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Simulated Sine Wave Output; Surge and Spike Protection; LCD Status Display; Tower Form Factor ; Energy Saving Technology; Automatic Voltage Regulation (AVR); Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; PowerPanel Management Software |
| Размеры (ШхГхВ) | 140 x 326 x 180 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Время подзарядки батареи | 8 (Typical) ч |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 1 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 7 мин |