Eaton | UPS | 5E Gen2 700I IEC | 700 VA | 360 W
- Код товара: 409699
- EAN: 3553340704130
- MPN: 5E700I
63.69€
Без налога: 52.64€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PH |
| Producer product name | 5E Gen2 700I IEC |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 360 Вт |
| Емкость | 700 ВА |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 198.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| TI weight (kg) | 1.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 136 шт. |
| Gross weight | 4.84 кг |
| Net weight | 4.30 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |